Belka
Sobota, 23 Marca 2019   imieniny: Pelagia, Feliks, Zbysław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Augustów. Debata kandydatów na burmistrza. II tura (3)

 
Redakcja "Przeglądu Powiatowego" i portalu dziennikpowiatowy.pl zaprosiła do debaty przed wyborami samorządowymi wszystkich kandydatów na burmistrzów. Mieliśmy przyjemność i zaszczyt gościć Adama Sieńko, Marcina Kleczkowskiego, Mariana Dyczewskiego oraz Wojciecha Walulika i Mirosława Karolczuka. Pan Walulik jest urzędującym burmistrzem, a pan Karolczuk był do ubiegłego roku jego zastępcą. Obecnie rywalizują o fotel burmistrza, gdyż obaj przeszli do drugiej tury wyborów samorządowych. Zorganizowaliśmy debatę, w której obaj panowie musieli odpowiadać na pytania prowadzącego oraz pytania zadawane sobie wzajemnie. Debata przed drugą turą była bardzo emocjonująca. Przypominamy, że Wojciech Walulik w pierwszej turze zdobył 3 671 głosów, a Mirosław Karolczuk otrzymał 2 799. Zapraszamy do obejrzenia relacji z debaty. Prowadzącym był Krzysztof Przekop redaktor naczelny.

 


Dziennik Powiatowy
 
Data pliku video: 2018-10-26, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Jak długo codziennie korzystasz z internetu?
  do godziny
  od jednej do dwóch godzin
  od dwóch do czterech godzin
  od czterech do ośmiu godzin
  osiem godzin lub więcej
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat augustowski – z siedzibą w Augustowie, położony na obszarze Równiny Augustowskiej, Wzgórz Sokólskich, Kotliny Biebrzańskiej i Pojezierza Ełckiego.

  Do powiatu należą: gmina Augustów, gmina miejsko – wiejska Lipsk, gminy wiejskie: Bargłów Kościelny, Nowinka, Płaska, Sztabin.

  Powiat o wyjątkowych walorach przyrodniczych i turystycznych - 10 rezerwatów przyrody, 55 jezior oraz Kanał Augustowski.

  Przez powiat augustowski przebiega międzynarodowa droga VIA BALTICA, łącząca Europę Centralną i Zachodnią ze Skandynawią i północną Rosją.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola