Belka
Niedziela, 20 Czerwca 2021   imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Krajowy Fundusz Szkoleniowy - nabór wniosków

Data dodania: 2018-07-09
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Informujemy, że w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego dysponujemy jeszcze środkami w wysokości 15 000,00 zł. Pracdawców zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji swoich lub pracowników zapraszamy do składania wniosków. Termin nabor:od 16 lipca 2018 r. - do 18 lipca 2018 r. W pierwszej kolejności rozpatrywane będą wnioski zgodnie z priorytetami MRPiPS tj.: wsparcie kształcenia ustawicznego w zidentyfikowanych w danym powiecie lub województwie zawodach deficytowych; wsparcie kształcenia ustawicznego w związku z zastosowaniem w firmach nowych technologii i narzędzi pracy; wsparcie kształcenia ustawicznego osób, które mogą udokumentować wykonywanie przez co najmniej 15 lat prac w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze, a którym nie przysługuje prawo do emerytury pomostowej.

Pełna treść ogłoszenia na: augustow.praca.gov.pl/-/7433064-krajowy-fundusz-szkoleniowy-nabor-wnioskow
Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie, Źródło ogłoszenia: pup.augustow.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Jak długo codziennie korzystasz z internetu?
do godziny
od jednej do dwóch godzin
od dwóch do czterech godzin
od czterech do ośmiu godzin
osiem godzin lub więcej
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat augustowski – z siedzibą w Augustowie, położony na obszarze Równiny Augustowskiej, Wzgórz Sokólskich, Kotliny Biebrzańskiej i Pojezierza Ełckiego.

Do powiatu należą: gmina Augustów, gmina miejsko – wiejska Lipsk, gminy wiejskie: Bargłów Kościelny, Nowinka, Płaska, Sztabin.

Powiat o wyjątkowych walorach przyrodniczych i turystycznych - 10 rezerwatów przyrody, 55 jezior oraz Kanał Augustowski.

Przez powiat augustowski przebiega międzynarodowa droga VIA BALTICA, łącząca Europę Centralną i Zachodnią ze Skandynawią i północną Rosją.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola