Belka
Sobota, 23 Marca 2019   imieniny: Pelagia, Feliks, Zbysław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nie zgadniesz, co kryje się w jeziorach Suwalszczyzny? Dzieci to namalowały

Data publikacji: 2018-11-03, Data modyfikacji: 2018-11-03
A A AWydrukDrukuj  
 
60 prac z 17 szkół wpłynęło na konkurs "Kraina jezior i ryb" organizowany przez departament rolnictwa i obszarów rybackich Urzędu Marszałkowskiego oraz Lokalną Grupę Rybacką “Pojezierze Suwalsko-Augustowskie. Autorzy najlepszych otrzymali nagrody. Oto nagrodzeni: Grupa wiekowa (klasy 1-3) 1 miejsce – Julia Bajkowska, SP Nr3 w Augustowie, “Połów ryb” 2 miejsce – Maria Bordzio, SP w Pawłówce, “Bogactwo jezior i ryb w moim regionie” 3 miejsce – Natalia Markowska, SP w Janówce, “W krainie jezior” Wyróżnienia: – Amelia Kierklo, SP w Białobrzegach, “Wodne skarby” – Kinga Borkowska, SP w Netcie, “Ryby naszych jezior” – Gabriela Jurczewska, SP w Janówce, “W krainie jezior” II Grupa wiekowa (klasy 4-6) 1 miejsce – Julia Zakrzewska, SP w Słobódce, “Czysto i pięknie na plaży w Becejłach” 2 miejsce – Ewa Oszmiańska, SP w Słobódce, “Nasza plaza w Becejłach, miejsce jak z bajki” 3 miejsce – Dorian Sawicki, SP w Nowej Wsi, “Święto Siei. Wigry” Wyróżnienia: – Amelia Grygutis, SP w Słobódce, “W Becejłach nad jeziorem” – Karolina Dębska, PSP we Wronowie, “Szczęśliwy rybak w krainie jezior i ryb” – Klaudia Malinowska, PSP w Kaletniku, “Kraina pełna jezior i ryb” – Kacper Duba, SP w Netcie, “Bogactwo gatunków ryb w augustowskich jeziorach” III Grupa wiekowa (klasy 7-8) 1 miejsce – Martyna Jabłońska, SP w Kolnicy, “Kraina jezior i ryb, miejsce jak z bajki” 2 miejsce – Weronika Butkiewicz, SP w Płocicznie-Tartak, “W głębi jeziora” 3 miejsce – Kacper Wojtulewicz, ZSS Gimnazjum Nr5 w Augustowie, “Rybi raj” Wyróżnienia: – Kacper Karpowicz, SP w Pawłówce, “Zachwyca, przyciąga, pozwala marzyć” – Karolina Karwowska, ZSS Gimnazjum Nr5 w Augustowie, “Spływ kajakowy

Pełna treść wiadomości na: augustow.naszemiasto.pl/artykul/nie-zgadniesz-co-kryje-sie-w-jeziorach-suwalszczyzny-dzieci,4867738,galop,t,id,tm.html?kategoria=1
augustow.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: augustow.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Jak długo codziennie korzystasz z internetu?
  do godziny
  od jednej do dwóch godzin
  od dwóch do czterech godzin
  od czterech do ośmiu godzin
  osiem godzin lub więcej
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat augustowski – z siedzibą w Augustowie, położony na obszarze Równiny Augustowskiej, Wzgórz Sokólskich, Kotliny Biebrzańskiej i Pojezierza Ełckiego.

  Do powiatu należą: gmina Augustów, gmina miejsko – wiejska Lipsk, gminy wiejskie: Bargłów Kościelny, Nowinka, Płaska, Sztabin.

  Powiat o wyjątkowych walorach przyrodniczych i turystycznych - 10 rezerwatów przyrody, 55 jezior oraz Kanał Augustowski.

  Przez powiat augustowski przebiega międzynarodowa droga VIA BALTICA, łącząca Europę Centralną i Zachodnią ze Skandynawią i północną Rosją.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola