Belka
Sobota, 20 Kwietnia 2019   imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Suwałki: PWSZ będzie współpracować z Klubem Sportowym Wigry {[

Data publikacji: 2018-10-01, Data modyfikacji: 2018-10-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Wspólne akcje społeczne, profilaktyczne i sportowe, organizowanie konferencji, współpraca w zakresie promocji i dbania o dobry wizerunek to tylko niektóre z elementów zawartych w porozumieniu. Najważniejszym jest jednak to, że kilku piłkarzy rozpoczyna właśnie studia na suwalskiej uczelni: - Wojciech Kuriata – Bezpieczeństwo wewnętrzne I st. (licencjackie) , Bartosz Mroczek – Bezpieczeństwo wewnętrzne II st. (magisterskie) Paweł Kaczmarczyk – Bezpieczeństwo wewnętrzne I. st. (licencjackie), Aron Stasiak – Ratownictwo medyczne (licencjackie) Piłkarze mogą liczyć ze strony uczelni na wsparcie, pomoc oraz w przypadku spełnienia wymogów również stypendia sportowe. Porozumienie podpisali dziś na specjalnie zwołanej konferencji prasowej dr Marta Wiszniewska, rektor PWSZ w Suwałkach oraz Sylwester Cimochowski, prezes zarządu Wigier Suwałki, który zapewniał, że cieszy się że piłkarze będą podnosić nie tylko swoje umiejętności piłkarskie ale również wykształcenie. - Rozwój w tym zakresie jest równie istotny – dodał.

Pełna treść wiadomości na: augustow.naszemiasto.pl/artykul/suwalki-pwsz-bedzie-wspolpracowac-z-klubem-sportowym-wigry,4823337,galop,t,id,tm.html?kategoria=1
augustow.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: augustow.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Jak długo codziennie korzystasz z internetu?
  do godziny
  od jednej do dwóch godzin
  od dwóch do czterech godzin
  od czterech do ośmiu godzin
  osiem godzin lub więcej
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat augustowski – z siedzibą w Augustowie, położony na obszarze Równiny Augustowskiej, Wzgórz Sokólskich, Kotliny Biebrzańskiej i Pojezierza Ełckiego.

  Do powiatu należą: gmina Augustów, gmina miejsko – wiejska Lipsk, gminy wiejskie: Bargłów Kościelny, Nowinka, Płaska, Sztabin.

  Powiat o wyjątkowych walorach przyrodniczych i turystycznych - 10 rezerwatów przyrody, 55 jezior oraz Kanał Augustowski.

  Przez powiat augustowski przebiega międzynarodowa droga VIA BALTICA, łącząca Europę Centralną i Zachodnią ze Skandynawią i północną Rosją.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola