Belka
Środa, 16 Czerwca 2021   imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Tynki Tradycyjne

 

TYNKI TRADYCYJNE”(CEMENTOWO-WAPIENNE)-Augustów/Suwałki/Olecko/Białystok„TYNKI GIPSOWE”(MASZYNOWE)-BIAŁYSTOK-Augustów-Sejny-Kolno-Olecko-Białystok-Ełk-Olecko-Grajewo. JESTEŚMY SOLIDNĄ,A ZARAZEM PROFESJONALNĄ FIRMĄ. POSIADAMY WYKWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW.DYSPONUJEMY NIEZBĘDNYM SPRZĘTEM,WIEDZĄ I WILOLETNIM DOŚWIADCZENIEM,CO PRZEKŁADA SIĘ NA WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG I SETKI ZADOWOLONYCH KLIENTÓW. WYKORZYSTUJEMY NAJNOWSZE TECHNOLOGIE I WYŁĄCZNIE NAJLEPSZEJ JAKOŚĆ MATERIAŁY. CELEM NASZEJ FIRMY JEST ŚWIADCZENIE USŁUG NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE EUROPEJSKIM! ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NASZYCH PRAC W OBIEKTACH PRZEZ NAS WYKONANYCH!

Kontakt

MAREK HRYNIEWICKI, 606-190-118 ZAPRASZAM!

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Jak długo codziennie korzystasz z internetu?
do godziny
od jednej do dwóch godzin
od dwóch do czterech godzin
od czterech do ośmiu godzin
osiem godzin lub więcej
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat augustowski – z siedzibą w Augustowie, położony na obszarze Równiny Augustowskiej, Wzgórz Sokólskich, Kotliny Biebrzańskiej i Pojezierza Ełckiego.

Do powiatu należą: gmina Augustów, gmina miejsko – wiejska Lipsk, gminy wiejskie: Bargłów Kościelny, Nowinka, Płaska, Sztabin.

Powiat o wyjątkowych walorach przyrodniczych i turystycznych - 10 rezerwatów przyrody, 55 jezior oraz Kanał Augustowski.

Przez powiat augustowski przebiega międzynarodowa droga VIA BALTICA, łącząca Europę Centralną i Zachodnią ze Skandynawią i północną Rosją.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola