Belka
Piątek, 19 Października 2018   imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Przedszkolaki z wizytą w piekarni

Data dodania: 2018-10-17
Co jest potrzebne do wypieku chleba? Jak długo ugniata się ciasto? Skąd się bierze zakwas? Na te pytania dzieci z Niepublicznego Przedszkola Językowego „U Kubusia Puchatka” uzyskały odpowi... więcej »
 
 

Złoty certyfikat dla Powiatu

Data dodania: 2018-10-16
13 października w Auli Nowodworskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów „Samorządowy Lider Edukacji”. Powiat Augustowski już p... więcej »
 
 

"Od serca do serca"

Data dodania: 2018-10-16
Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie zaprasza na koncert z cyklu „Od serca do serca” Wystąpi DUET Z PRZYPADKU - Dorota Bujnowska - Emil Kulbacki 18.11.2018... więcej »
 
 

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!

Data dodania: 2018-10-16
„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mie... więcej »
 
 

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

Data dodania: 2018-10-16
W poniedziałek, 15 października w filii Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie przy ul. Nowomiejskiej odbyły się miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystościach udział wzięli burmi... więcej »
 
 

Wybory Samorządowe 2018 Augustów: kandydat na...

Data dodania: 2018-10-16
Powiedział, że augustowską oświatą rządzi strach i nie musi za to nikogo przepraszać. Sąd Apelacyjny w Białymstoku utrzymał wyrok pierwszej instancji. więcej »
 
 

W białostockim areszcie powstała Izba Pamięci....

Data dodania: 2018-10-16
Od 15 października w piwnicach białostockiego aresztu zwiedzać można Izbę Pamięci ofiar zamordowanych w latach 1939-1956. Na terenie dzisiejszego aresztu przy ul. Kopernika odnalezio... więcej »
 
 

Pociągi Regio na Podlasiu. Zmiany w rozkładzie...

Data dodania: 2018-10-16
W niedzielę, 21 października 2018 r. zmieni się rozkład jazdy pociągów REGIO kursujących na terenie województwa podlaskiego. Korekta rozkładu spowodowana jest trwa... więcej »
 
 

Major Władysław Raginis patronem pociągu POLREGIO...

Data dodania: 2018-10-16
W plebiscycie POLREGIO, zorganizowanym z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, REGIObohaterem województwa podlaskim został major Władysław Raginis. To w ... więcej »
 
 

Jak zaoszczędzić na samochodzie? Stosując te...

Data dodania: 2018-10-16
Jak oszczędzić na samochodzie? To pytanie chyba każdy z nas zadał sobie choć raz. Kiedy dotrze do nas ile rocznie kosztuje nas utrzymanie samochodu, to naturalne, że zaczynamy zastan... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 964
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat augustowski – z siedzibą w Augustowie, położony na obszarze Równiny Augustowskiej, Wzgórz Sokólskich, Kotliny Biebrzańskiej i Pojezierza Ełckiego.

  Do powiatu należą: gmina Augustów, gmina miejsko – wiejska Lipsk, gminy wiejskie: Bargłów Kościelny, Nowinka, Płaska, Sztabin.

  Powiat o wyjątkowych walorach przyrodniczych i turystycznych - 10 rezerwatów przyrody, 55 jezior oraz Kanał Augustowski.

  Przez powiat augustowski przebiega międzynarodowa droga VIA BALTICA, łącząca Europę Centralną i Zachodnią ze Skandynawią i północną Rosją.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola