Belka
Sobota, 23 Marca 2019   imieniny: Pelagia, Feliks, Zbysław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Plan awaryjny MEN na wypadek strajku nauczycieli

Data dodania: 2019-03-21
W związku z planowanym strajkiem nauczycieli MEN chce zmienić zasady powoływania zespołów egzaminacyjnych w szkołach. Nowe przepisy miałyby obowiązywać już na tegorocznych kwietn... więcej »
 
 

"Ignacy Jan Paderewski dla Niepodległej Polski" -...

Data dodania: 2019-03-21
Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” i Augustowskie Placówki Kultury zapraszają w piątek 29 marca do Miejskiego Domu Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9 o godz. 18:00 na promocję ksi&#... więcej »
 
 

Jest nowy prezes Sądu Apelacyjnego w Białymstoku

Data dodania: 2019-03-21
46-letni sędzia Krzysztof Adamiak objął funkcję Prezesa Sądu Apelacyjnego w Białymstoku - poinformowało w swoim komunikacie Ministerstwo Sprawiedliwości. Zastąpił... więcej »
 
 

Wigraszek w czerwcu w SOK. Już można się zgłaszać!

Data dodania: 2019-03-20
Już w czerwcu odbędzie się w Suwalskim Ośrodku Kultury kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży Wigraszek. Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń na teatr... więcej »
 
 

X Podlaski Dzień Treningowy MATP Olimpiad Specjalnych

Data dodania: 2019-03-20
Olimpiady Specjalne Polska to program akredytowany przez międzynarodowy ruch Special Olympics Inc., którego główną działalnością jest organizowanie treningów i zawodów spor... więcej »
 
 

Śledczy wciąż wyjaśniają okoliczności pożaru...

Data dodania: 2019-03-20
Powołany przez prokuraturę biegły wyjaśnić ma nie tylko przyczyny powstania pożaru, ale też prawidłowość prowadzenia akcji gaśniczej. Jak informuje prokurator Tomasz R&oacu... więcej »
 
 

Co w trawie piszczy? - sprawdza Kinochłonek

Data dodania: 2019-03-20
Kinochłonek zaprasza wszystkie dzieci na prawdziwie wiosenny pokaz! Przez kinowy ekran zajrzymy do dżungli i sprawdzimy, co w leśnej głuszy robią robaczki, a po filmie – pokażemy małej wido... więcej »
 
 

Kwiaty dla Marszałka Piłsudskiego

Data dodania: 2019-03-20
Z okazji przypadających 19 marca imienin Józefa, kwiaty pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego złożyli w imieniu władz samorządowych zastępca Burmistrza Augustowa Fil... więcej »
 
 

Wyścig Wraków 2019. Kto mówił, że wraki nic nie...

Data dodania: 2019-03-20
Chcielibyście wziąć udział w Wyścigu Wraków, który odbędzie się niedługo w Sokółce, a nie macie rajdówki? Nie szkodzi, za dwa tygodnie rusz... więcej »
 
 

Śmieszne, dziwne reklamy na Podlasiu i w Polsce

Data dodania: 2019-03-20
Nie od dziś wiadomo, że reklama dźwignią handlu. Jak sobie radzą polscy przedsiębiorcy, także z naszego regionu? Zobaczcie zdjęcia! więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1084
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Jak długo codziennie korzystasz z internetu?
  do godziny
  od jednej do dwóch godzin
  od dwóch do czterech godzin
  od czterech do ośmiu godzin
  osiem godzin lub więcej
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat augustowski – z siedzibą w Augustowie, położony na obszarze Równiny Augustowskiej, Wzgórz Sokólskich, Kotliny Biebrzańskiej i Pojezierza Ełckiego.

  Do powiatu należą: gmina Augustów, gmina miejsko – wiejska Lipsk, gminy wiejskie: Bargłów Kościelny, Nowinka, Płaska, Sztabin.

  Powiat o wyjątkowych walorach przyrodniczych i turystycznych - 10 rezerwatów przyrody, 55 jezior oraz Kanał Augustowski.

  Przez powiat augustowski przebiega międzynarodowa droga VIA BALTICA, łącząca Europę Centralną i Zachodnią ze Skandynawią i północną Rosją.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola