Belka
Środa, 16 Czerwca 2021   imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Modernizacja targowiska

 

Zmiany czekają targowisko w Augustowie. Będzie porządek, ale i wyższe stawki czynszu dla kupców. O tym, że plac targowy w centrum miasta wymaga uporządkowania mówiono od lat. Na bazarze handluje około 100 kupców. Swoje towary wykładają na stołach pod materiałowymi namiotami. W niektórych alejkach nie ma nawet chodnika. Najgorzej jest w deszczowe dni. Brakuje też miejsc parkingowych dla klientów, którzy tłoczą pojazdy na ulicy. Taki widok nie licuje z turystycznym wizerunkiem Augustowa, ale miastu brakowało pieniędzy na remont. - Teraz jest szansa na zmianę. To Program Rozwoju Obszarów Wiejskich "Mój Rynek", z którego miasto może pozyskać nawet milion złotych- mówi Tomasz Śpiczko, zastępca burmistrza Augustowa. Jeśli Augustów dostanie dofinansowanie, prace ruszą w przyszłym roku. Kupcy będą mieli wpływ na projekt modernizacji. Jednocześnie muszą spodziewać się podwyżek czynszu, który od lat jest na tym samym poziomie. 
 
Data pliku video: 2011-10-08, Źródło artykułu: http://www.youtube.com, Autor zdjęć: Radio5.TV
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Jak długo codziennie korzystasz z internetu?
  do godziny
  od jednej do dwóch godzin
  od dwóch do czterech godzin
  od czterech do ośmiu godzin
  osiem godzin lub więcej
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat augustowski – z siedzibą w Augustowie, położony na obszarze Równiny Augustowskiej, Wzgórz Sokólskich, Kotliny Biebrzańskiej i Pojezierza Ełckiego.

  Do powiatu należą: gmina Augustów, gmina miejsko – wiejska Lipsk, gminy wiejskie: Bargłów Kościelny, Nowinka, Płaska, Sztabin.

  Powiat o wyjątkowych walorach przyrodniczych i turystycznych - 10 rezerwatów przyrody, 55 jezior oraz Kanał Augustowski.

  Przez powiat augustowski przebiega międzynarodowa droga VIA BALTICA, łącząca Europę Centralną i Zachodnią ze Skandynawią i północną Rosją.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola