Belka
Sobota, 23 Marca 2019   imieniny: Pelagia, Feliks, Zbysław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Suwałki - Augustów - Białystok. 27.05.2018

 
I jest, trasa którą obiecałem w styczniu. Osobiście, też nie żałuję tej trasy, jest malownicza. Szkoda tylko że film nagrał się z falowaniem obrazu, to efekt niestabilnych ostatnich drzwi. Trasa Suwałki - Augustów - Sokółka przebiega wzdłuż jednotorowej niezelektryfikowanej linii kolejowej nr.40. Pierwotnie linia biegła do Grodna, ale po tym jak ruskie dokonali zmian w granicach w 1945 roku zmieniono przebieg i od Dąbrowy Białostockiej trasa biegnie do Sokółki nowym śladem. Od Sokółki do Białegostoku pociąg jedzie wzdłuż linii kolejowej numer 6, która jest jednotorowa (do 1945 dwutorowa, rusek ukradł) i zelektryfikowana aż do Grodna. Pociąg 13106 TLK Hańcza prowadziła lokomotywa spalinowa SM42-193 i na tym odcinku obsłużył następujące stacje: 0:00:00 - Suwałki 0:26:50 - Augustów 0:55:04 - Dąbrowa Białostocka 1:24:55 - Sokółka 2:02:51 - Białystok

 


JuMi74
 
Data pliku video: 2018-05-30, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Jak długo codziennie korzystasz z internetu?
  do godziny
  od jednej do dwóch godzin
  od dwóch do czterech godzin
  od czterech do ośmiu godzin
  osiem godzin lub więcej
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat augustowski – z siedzibą w Augustowie, położony na obszarze Równiny Augustowskiej, Wzgórz Sokólskich, Kotliny Biebrzańskiej i Pojezierza Ełckiego.

  Do powiatu należą: gmina Augustów, gmina miejsko – wiejska Lipsk, gminy wiejskie: Bargłów Kościelny, Nowinka, Płaska, Sztabin.

  Powiat o wyjątkowych walorach przyrodniczych i turystycznych - 10 rezerwatów przyrody, 55 jezior oraz Kanał Augustowski.

  Przez powiat augustowski przebiega międzynarodowa droga VIA BALTICA, łącząca Europę Centralną i Zachodnią ze Skandynawią i północną Rosją.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola